Más az út… Egyesület

Szervezet neve: „Más az út, de egy a cél” Egyesület a sérült gyermekekért
Székhelye: 9700 Szombathely, Pázmány P. krt.26./b.
Kuratórium elnöke: Nagyné Szabó Klaudia
Adószám:  19139506-1-18
Számlaszám:  11747006-27253469
Telefon: 30  755 3330

Az egyesület célja az Aranyhíd EGYMI Micimackó Óvodájának sajátos nevelési igényű gyermekeinek teljes körű támogatása. A sérült gyermekek érdekeinek megjelenítése, képviselete, szükség esetén védelme, számukra szolgáltatások szervezése és nyújtása.

A sérült gyermekek és családtagjaik számára támasz, továbbá a társadalomban való részvételük elősegítése érdekében mentális, pszichés tanácsadás, jogi, információs és rehabilitációs segítség nyújtása.

A társadalmi beilleszkedést segítő közösségi szolgáltatások nyújtása az életvitel, a kultúra, a művészet, az önmegvalósítás, a szabadidősport, az egyéb szabadidős tevékenységek, a pihenés és rekreáció, a fejlesztés, a képzés, a rehabilitációs célú foglalkoztatás területén.

Minezek mellet az egyesület segíti az óvodában megrendezésre kerülő programok megvalósulását is.