Szigorodnak a megelőzést szolgáló szabályok

Tisztelt Szülők, Diákok!

A járvány okozta megbetegedések terjedésének megakadályozása érdekében, más intézményekhez hasonlóan iskolánkban is szigorodnak a megelőzést szolgáló szabályok.

Ezek a következők:

• Közösségi terekben, folyosókon felnőtteknek és diákoknak is kötelező a maszkviselés!
    Pedagógusoknak, asszisztenseknek az osztályteremben is.
  • Szülők, látogatók az intézménybe nem jöhetnek be, kivéve azok, akik külön igazgatói engedéllyel rendelkeznek!
    Étkezési térítési díj fizetésének módjáról telefonon tudnak egyeztetni az ügyintézővel.

Továbbá:

• Elmaradnak a gyógyúszás órák, a délutáni szabadidős foglalkozások közül pedig a sportszakkörök, az énekkar, a szolfézs valamint a néptánc szakkör.
    A többi szakkör a tanulóösszetétel ill. a tanulók száma alapján történő egyedi elbírálást követően tartható meg.
  • Kirándulások, buszos utazások egyelőre nem szervezhetők.
  • Szülői értekezleteket online formában javasolt megtartani.

Megértésüket és együttműködésüket köszönöm!

Lendvai Katalin