Rendkívüli közlemény

Kedves Szülők, Diákok!

A miniszterelnök március 13-i bejelentésének megfelelően, a koronavírus terjedésének megelőzése érdekében hétfőtől a tanulók nem látogathatják az oktatási intézményeket. Március 16-tól új oktatási munkarend lép életbe. Ez nem jelenti azt, hogy szünet lesz, csak azt, hogy az oktatás más formában fog zajlani. A kormányzati és fenntartói ajánlásokat megvárjuk, majd kollégáimmal elvégezzük a tantermen kívüli oktatás technikai részleteinek kidolgozását.

Addig is mind a szülőktől, mind pedig a diákoktól nyugalmat és türelmet kérek. Most az eddig tanultak ismétlése, gyakorlása a feladat. A szakmai vizsgára készülő tanulók számára fokozottan fontos a szakmai elméleti tananyag tanulása.

Kérem, rendszeresen figyeljék a honlapon, ill. a KRÉTA e-naplóban megjelenő üzeneteket.

Megértésüket köszönöm!

Lendvai Katalin